Program i najbliższe terminy

Nie chcesz już dłużej być sama? Przyjdź na warsztat „singLOVE! Znajdź odpowiedniego partnera, stwórz trwały związek i pozostań sobą!”

Jesteś spełnioną na wielu płaszczyznach kobietą. Masz pracę, w której się realizujesz, do życia podchodzisz aktywnie, realizując swoje pomysły i marzenia. Masz dużo czasu na siebie i swoje pasje. Jesteś singielką. Być może po kilku związkach, które się zakończyły, albo nawet małżeństwie.

Chodzisz czasem na randki (niestety wiele z nich to rozczarowanie), albo nie wiesz, jak się do tego zabrać? Albo wciąż spotykasz nieodpowiednich mężczyzn? (Niedojrzałych emocjonalnie, niezdecydowanych, zajętych albo takich, którzy nagle się wycofują?) A może zupełnie nie masz pojęcia, gdzie w dzisiejszym świecie szukać fajnego faceta na życie?

W głębi serca marzysz o partnerskim związku opartym na miłości, bliskości,  zrozumieniu, szacunku, wsparciu…Chcesz dzielić się z kimś ważnym swoją radością i sukcesem, spędzać weekendy, iść na przyjęcie weselne, kolejnego Sylwestra albo wyjechać na wakacje. Marzysz, by zimowe wieczory spędzić przytulona do kogoś bliskiego… lub posiedzieć w ciszy obok kogoś, kto Cię rozumie…

Jedno jest pewne – Nie chcesz już dłużej być sama i wreszcie podjęłaś decyzję – chcesz coś zmienić w swoim życiu uczuciowym! Tylko jak się do tego zabrać…?

Na warsztacie dostaniesz odpowiedzi na te i inne ważne pytania oraz zaczniesz z radością i świeżym spojrzeniem podchodzić do tematu miłości.

Z warsztatu wyniesiesz:

– Wiedzę na temat tego, jak znaleźć odpowiedniego partnera i gdzie go szukać,

– Większą jasność, co stoi na przeszkodzie, abyś poznawała mężczyzn i wreszcie stworzyła szczęśliwy, trwały związek,

– Narzędzia coachingowe, które pomogą Ci krok po kroku pokonywać swoje ograniczenia i zaplanować rozwój w tym temacie,

– Pomysły na miejsca, gdzie można poznawać fajnych ludzi, w tym mężczyzn,

– Motywację, wiarę i energię do działania, by singlowe życie zmieniło się w singLOVE 🙂

– Poznasz inne fajne singielki, które tak, jak Ty są w drodze do miłości.

Nowe terminy moich warsztatów! Spotkajmy się w okresie około-Walentynkowym!

Warsztat: singLOVE! Znajdź odpowiedniego partnera, stwórz trwały związek i pozostań sobą!

Warszawa: 9 lutego 2018 – kup bilet tu

Poznań: 24 lutego 2018 – kup bilet tu

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT Warszawa
ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT Poznań