O mnie

Nazywam się Agnieszka Świrska.

Pomagam singielkom znaleźć odpowiedniego partnera, stworzyć trwały związek i pozostać sobą.

Znam mnóstwo wspaniałych kobiet, zaradnych, inteligentnych, świetnie radzących sobie w życiu super woman, które są same, nie wiedząc czemu tak jest i co z tym zrobić? Prowadząc dla Was warsztaty, coaching, spotykając się z wieloma kobietami zarówno zawodowo, jak i prywatnie, często słyszę pewne powtarzające się zdania:

– Mężczyźni w dzisiejszym świecie są niedojrzali,
– Mężczyźni nie chcą wchodzić w stałe związki i jak tylko robi się poważnie – uciekają, „gdzie pieprz rośnie”,
– Pełno jest facetów, którzy nie wiedzą, czego chcą,
– Internet roi się od dziwaków, komputerowych widm (chcą tylko pisać miesiącami, ale spotkania na kawie nie zaproponują) albo mężczyzn, którym chodzi tylko o jedno…
– Mężczyźni uciekają, gdy robi się zbyt blisko albo pojawiają się pierwsze problemy w relacji,
– Będąc singielką po 30-stce albo 40-stce nie ma gdzie poznać mężczyzn, bo wszyscy najfajniejsi są już dawno zajęci. No gdzie ci normalni mężczyźni, no gdzie?

Tak! Być może to prawda, że w dzisiejszym świecie wielu jest pogubionych ludzi – myślę, że zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Ale! Wierzę i wiem, że znalezienie odpowiedniego partnera jest m.in. kwestią prawdziwej gotowości na związek, wykazania się aktywnością w życiu, otwartością. Jest to też kwestia czasu i … zajęcia się sobą.

Dobrze mieć w tej kwestii profesjonalne wsparcie – osoby, która pomoże Ci odpowiedzieć sobie, m.in. na pytania:

– Jaką jesteś kobietą i jakiego mężczyzny szukasz?
– Czego potrzebujesz w związku i jakie są Twoje główne wartości?
– Po czym rozpoznać, że z tym mężczyzną masz szansę na stworzenie trwałej relacji?
– Co robić, by znaleźć fajnego faceta?

Dzięki takiemu wsparciu i zwiększonej motywacji masz szansę zacząć działać i stwarzać sobie okazje do poznawania nowych ludzi, w tym mężczyzn – bo aby być w fajnym związku – nie tylko potrzebujesz wewnętrznie uporządkować swoje podejście, ale też potrzebujesz sensownie działać, randkować, wybierać mężczyzn i wreszcie – wybrać takiego, który Ci odpowiada.

Tym właśnie się zajmuję – pomagam znaleźć odpowiedniego Partnera, stworzyć trwały związek i pozostać sobą. Uczę kobiety, jak rozpoznać Tego Właściwego, czyli Mężczyznę, który:

– Jest gotowy na poważny związek,
– Chce mieć rodzinę, dzieci albo tworzyć z Tobą nową rodzinę i wspólny dom,
– Umie się zaangażować w bliską relację z kobietą,
– Jednym słowem – jest dojrzały emocjonalnie, wie, czego chce od życia i nie boi się po to sięgnąć.

Żeby takiego mężczyznę znaleźć – często najpierw potrzebujesz sama „poukładać się” w tych kwestiach, co często nie jest to łatwe, bo jako kobiety:

– Mamy za sobą trudne historie rozstań z przeszłości albo trudne historie z naszej rodziny pochodzenia,
– Tak naprawdę nie umiemy rozpoznać, kim jest dojrzały mężczyzna, który jest w stanie stworzyć trwały i bliski związek,
– Często pozostajemy w niesatysfakcjonujących nas relacjach z lęku przed samotnością i tym, że już nikt lepszy nam się „nie trafi”,
– W naszych głowach kłębią się myśli w stylu: „Nie ma na tym świecie faceta dla mnie„ , „Nie zasługuję na miłość”, „Jestem na to za stara”, „Wszyscy fajni faceci są już dawno zajęci…”, itd.
Jeśli i Ty masz podobne wątpliwości, przekonania i czujesz, że Twoje życie prywatne „samo” się nie zmieni – napisz do mnie i umów się na spotkanie albo przyjdź na moje warsztaty, a porozmawiamy o tym, co potrzebujesz zrobić w temacie damsko-męskim, aby wreszcie znaleźć miłość. Od razu powiem, że nie ma złotej recepty ani tajemnego sposobu na „przyciągnięcie miłości”- to zła wiadomość 🙂

Dobra jest taka, że fajni, wartościowi faceci naprawdę istnieją! Może nie ma ich na pęczki, ale są. I sztuką jest takiego właśnie znaleźć dla siebie i wybrać na życie… Mogę Ci w tym pomóc.

Jeszcze kilka słów o tym, kim jestem zawodowo i prywatnie:

Trenerką rozwoju osobistego z 10-letnim doświadczeniem w pracy – spędziłam ponad tysiąc godzin prowadząc warsztaty i konsultacje psychologiczne dla dorosłych, młodzieży, dzieci, rodziców, z takich tematów jak komunikacja i rozwiązywanie konfliktów, poczucie własnej wartości, asertywność, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, umiejętności wychowawcze i wiele innych. Zawsze stawiam na budowanie bliskich i autentycznych relacji z ludźmi – jest to jedna z najważniejszych wartości w mojej pracy i życiu prywatnym. Uważam, że coaching i rozwój osobisty skuteczna forma pracy nad tym, by mieć życie i relacje, jakich pragniesz.

Managerką – od 2008 roku zarządzam projektami rozwoju osobistego, zorganizowałam kilka tysięcy warsztatów dla kobiet w całej Polsce oraz w warsztaty wyjazdowe w Toskanii.

Od 5 lat prowadzę warsztaty i coaching dla singielek, w których udział wzięło już kilkaset kobiet.

Uwielbiam pisać, piszę bloga dla singielek, kursy on-line i comiesięczny newsletter, który dociera do ponad 1 200 kobiet.

Ukończyłam dwuletni staż w ośrodku terapeutycznym (Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii na Boryszewskiej w Warszawie), gdzie uczyłam się profesjonalnej pomocy psychologicznej, roczną Szkołę Trenerów oraz wiele programów i treningów nastawionych na rozwój własny.

Przez 11 lat byłam członkinią zespołu Dojrzewalni Róż (www.dojrzewalnia.pl), w której organizowałam Festiwal Rozwoju Osobistego Kobiet PROGRESSteron (dotychczas wzięło w nim udział już ponad 90 tysięcy kobiet, ja zorganizowałam kilkanaście tysięcy warsztatów).

Poza pracą, która jest moją największą pasją, uwielbiam spędzać czas na mądrych rozmowach z ludźmi, uwielbiam ciepłe morze i włoskie miasteczka (część mojego serca należy do Italii, do której chcę wciąż wracać i gdzie mogłabym mieszkać), jogę, gotowanie dla bliskich i dla siebie samej, prowadzenie mojego auta i Mazury.

Zapraszam do kontaktu ze mną – napisz, jak masz jakieś pytanie albo chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co robię – agaswirska@gmail.com