Będzie o spotkaniach. Różnych. Ze sobą, ze mną, z innymi kobietami. A gdybym Ci powiedziała, że takie spotkania mogą wpłynąć na Twoją miłosną przyszłość? Przyszłość z mężczyzną, spotkania z kobietami! Nieźle nie? Już tłumaczę.

Robiono kiedyś badania o tym, które z podejść terapeutycznych jest najbardziej skuteczne dla klienta/pacjenta. Psychoanaliza, Gestalt (czyli podejście psychologii humanistycznej), a może terapia behawioralno-poznawcza? Tutaj wielu terapeutów różnych nurtów było przekonanych o największej skuteczności swojego podejścia. Co się okazało się? Skuteczność różnych podejść jest na podobnym poziomie. A więc co jest czynnikiem leczącym? Wsparcie emocjonalne i kontakt, taki ludzki, prawdziwy. Uwierzcie? Oczywiście ważne jest profesjonalne podejście i wiedza o różnych mechanizmach intrapsychicznych oraz zachowaniach człowieka, ale tym, co pomaga najbardziej jest to, że ktoś w dobry sposób jest z Tobą, przy Tobie… Że jest obecny i Ciebie słucha.

Na tym właśnie opieram moje założenie, że singielkom potrzebne są inne singielki, życzliwe kobiety, które nie będą przechwalać się, ilu to mężczyzn się nimi zachwyca, ale posłuchają swoich historii, życiowych upadków i wzlotów z „ex”, przedyskutują wnioski, powiedzą sobie dobre słowo w razie potrzeby. Pomogą uwierzyć, że zasługujesz na miłość i dadzą kopa byś w jej stronę wyruszyła.

Dlatego niesamowicie wierzę w moc spotkań kobiet. Uważam, że wzajemne wsparcie w procesie poszukiwania mężczyzny na życie jest niezbędne dla równowagi psychicznej.

Dlatego robię to, co robię zawodowo i dlatego organizuję różne okazje do spotkań, rozmów, pracy nad sobą w gronie innych, podobnych mi kobiet. I wiem, że to działa (oraz mam piękne na to dowody – historie dużych zmian u wielu kobiet, z którymi pracowałam). Działa na warsztatach, o których zaraz Wam opowiem i zadziała podczas pewnego kursu. (o czym poniżej).

Wrzesień to taki nowy styczeń, tak niedawno przeczytałam na blogu u mojej serdecznej koleżanki Ewy, [podobno to tekst jednej z moich ulubionych nastolatek :)] U mnie właśnie tak jest. Dopiero co, rozgrzana słońcem i najedzona świeżymi figami prosto z drzewa, wróciłam z fenomenalnej Toskanii, by od razu rzucić się w wir przygotowań do jesiennych spotkań z Wami.

Co zaplanowałam na jesień, czyli gdzie możemy się spotkać?

Wykład Singielka w sieci. 10 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o randkach on-line, by znaleźć odpowiedniego partnera.

Prawie wszystkie singielki, które znam, zalogowały się kiedyś na portalu randkowym. W większości z mizernym skutkiem. A to „On” okazał się diametralnie inny w realu, a to pisali miesiącami i do spotkania nie doszło, a to ciągle natrafiała na „nie takich” facetów. (…). Jeśli i Ty wahasz się czy poznawanie kogoś przez internet jest dla Ciebie albo nie umiesz się odważyć, albo już masz takie doświadczenia, ale nic z nich nie wynika, to zapraszam Cię na mój wykład. (Cały opis po kliknięciu w tytuł)

 • Poznań – 30 września, 19:00 To już za chwilę! (Zapisy tu, wybierz wykład z listy zajęć)
 • Warszawa – 6 listopada o 12:30 (Zapisy tu, wybierz wykład z listy zajęć)

Warsztat singLOVE! Znajdź odpowiedniego partnera, stwórz trwały związek i pozostań sobą!

To zajęcia, które od 3 lat cieszą się dużym powodzeniem wśród tych z Was, które już teraz chcą zrobić coś ze swoim życiem miłosnym. (Cały opis po kliknięciu w tytuł). Z warsztatu wyniesiesz:

– wiedzę na temat tego, jak znaleźć odpowiedniego partnera i gdzie go szukać,

– większą jasność, co stoi na przeszkodzie, abyś poznawała mężczyzn i wreszcie stworzyła szczęśliwy, trwały związek,

– narzędzia coachingowe, które pomogą Ci krok po kroku pokonywać swoje ograniczenia i zaplanować rozwój w tym temacie,

– pomysły na miejsca, gdzie można poznawać fajnych ludzi, w tym mężczyzn,

– motywację, wiarę i energię do działania, by singlowe życie zmieniło się w singLOVE 🙂

– poznasz inne fajne singielki, które tak, jak Ty są w drodze do miłości.

 • Poznań – 1 października, godzina 09:00 (Zapisy tu, wybierz warsztat z listy zajęć)
 • Wrocław – 15 października, godzina 09:00 (Zapisy tu, wybierz warsztat z listy zajęć)
 • Gdynia –  16 października, godzina 13:00 (Zapisy tu, wybierz warsztat z listy zajęć)
 • Łódź – 5 listopada, godzina 14:30 (Zapisy tu, wybierz warsztat z listy zajęć)
 • Warszawa – 19 listopada, godzina 10:00 (Zapisy tu, wybierz warsztat z listy zajęć)

Może się spotkamy, przyjdziesz? Zapraszam serdecznie!

img_4966


P.S. A tymczasem, jeśli nie masz jeszcze wakacyjnych planów, a chcesz je spędzić na super wyjeździe, to zapraszam Cię na naszą tegoroczną wakacyjną wyprawę dla kobiet na Sardynię. 8-15.09 2018

Jedź z nami, jeśli chcesz połączyć wypoczynek na pięknej wyspie z warsztatami na temat poczucia własnej wartości. To będzie okazja, by:

 • Przez tydzień odpocząć na plaży, kąpiąc się w lazurowej wodzie, niespiesznie zwiedzając wyspę i doświadczać cudownie leniwego włoskiego życia.

 • Popracować nad swoimi mocnymi stronami, miłością do siebie, granicami i tym, czego potrzebujesz, by być bardziej szczęśliwa i pewna siebie.

 • Rozwiniemy skrzydła w kameralnej kobiecej grupie – praca nad sobą i rozwój dzieją się o wiele bardziej efektywnie w przyjaznej grupie kobiet.

 • Wyjedziesz wypoczęta, wzmocniona, opalona włoskim słońcem, napełniona energią ludzi i tego cudownego miejsca!

Warsztaty poprowadzę razem z doświadczoną terapeutką, Moniką Kalinowską-Cisło. Jest tylko 10 miejsc. Zapraszam! Cały program sardyńskiego wyjazdu tutaj